Jak prohlížet, upravovat a třídit záznamy z autokamery?

Dashcam Viewer: Přehrávač pro prohlížení, správu a editaci záznamů z Autokamery

Jednou z věcí, díky níž je používání autokamer VIOFO velmi pohodlné je speciální mobilní aplikace VIOFO, která je k dispozici pro mobilní zařízení se systémem Android nebo iOS.

Přesto pro mnoho uživatelů autokamer VIOFO dává větší smysl specializovaný prohlížeč pro klasický PC nebo Mac, ve kterém je snazší prohlížet větší objem nahrávek. VIOFO sice nemá specializovaný webový prohlížeč, ale existuje softwarový nástroj, který je 100% kompatibilní s modely autokamer VIOFO: Dashcam Viewer. A co je nejlepší? Dash Cam Viewer si můžete vyzkoušet zdarma!

Co je Dashcam Viewer?
Dashcam Viewer pro váš počítač PC nebo Mac je software, který vám umožní zkoumat a analyzovat záznamy z autokamery na větší obrazovce. Prostřednictvím tohoto nástroje můžete analyzovat a třídit nahraná videa, stahovat důležité záběry a zlepšovat celkovou bezpečnost silničního provozu tím, že si všimnete nebezpečných situací v provozu.

Stažení nástroje Dashcam Vewer vám pomůže maximálně využít investice do palubní kamery tím, že vám poskytne důležité informace o vaší jízdě a zajistí vám důvěryhodný záznam událostí na silnici. Prohlížeč Dashcam Viewer je k dispozici pro počítače Mac a Windows a je kompatibilní s více než 140 různými modely autokamer včetně VIOFO.

 

Jaké funkce nabízí online prohlížeč Dashcam Viewer?

Okamžitě uspořádá vaše záznamy
Nejlepším způsobem, jak co nejlépe využít záznam z autokamery VIOFO, je prohlédnout si jej prostřednictvím tohoto softwaru. Program Dashcam Viewer automaticky uspořádá vaše videoklipy a pomůže vám ušetřit čas namísto prohledávání souborů na kartě micro SD připojené k počítači.

Dashcam Viewer navíc snadno vyexportuje vybrané pasáže záznamů z vaší autokamery VIOFO do krátkých videí nebo obrázků pro snadné prohlížení. Můžete také spojit více videí do jednoho nebo spojit po sobě jdoucí videa do seznamu tras pro jednoduché souvislé přehrávání.

 

Detekce zvuku nehody
Dashcam Viewer také identifikuje náhlé změny hlasitosti ve vašich videích, takže události, jako jsou kolize nebo houkání, lze v nahrávkách snadno najít.

 

Exportování dat z GPS
Přestože kamera vkládá do záznamu data GPS, obvykle je nelze zobrazit v běžném videopřehrávači. Pomocí prohlížeče Dashcam Viewer lze data z GPS modulu autokamery exportovat do řady různých formátů souborů pro snadný přístup. Data GPS se automaticky uloží spolu se soubory videa, takže po jejich nahrání do prohlížeče získáte všechny data k jednotlivým snímkům videozáznamu.

Geotagy
Geotagy neboli vlastní značky lze umístit na místa na trase a později je vybrat pro efektivní vyhledávání klipů prostřednictvím přehrávače Dashcam Viewer. Tyto značky jsou užitečné pro vozové parky, zobrazí se na mapě nebo při zobrazení seznamu a dvojklikem na značku se okamžitě dostanete na dané místo na trase.

 

Zobrazení mapy a informací o jízdě
Při prohlížení záznamů v Dashcam Viewer se na mapě zobrazuje místo a trasa, kudy vozidlo projíždělo. Zobrazuje také informace, jako je poloha vašeho vozidla, rychlost, směr a čas, a zároveň nabízí podrobné informace GPS vestavěné v autokamerách VIOFO.

Graf jízdních údajů
V této funkci se vaše jízdní data zobrazují v aktivních 2D grafech. Tyto diagramy zobrazují různé metriky, například rychlost a vzdálenost pro celou trasu. Klepnutím na graf můžete přejít přesně na daný okamžik ve videosekvenci.

 

Dashcam Viewer ke stažení zde: https://dashcamviewer.com/

 
Důležité upozornění:

Nezapomeňte určitě ve vašem bankovnictví vybrat jako typ platby Okamžitá platba.
Jinak bude vaše platba automaticky odeslána jako obyčejná standardní platba a bude připsána na náš bankovní účet až následující pracovní den.
Prosím, vždy uvádějte variabilní symbol, zásadně tím urychlíte identifikaci platby a tím i expedici vaší zásilky.