Novinky

Jak vybrat kameru do auta

Na cestách se mnohdy dějí opravdové kuriozity, nad kterými zůstane rozum stát. Kolikrát jste si už řekli: „škoda, že to nemám natočené“? Možná právě uvažujete nad koupí autokamery, a proto jsme se rozhodli vám pomoc s jejím výběrem. V dnešním článku vám představíme výhody palubních kamer do auta a kromě toho se také dozvíte, na jaké parametry se při výběru zaměřit.
 

Proč si vůbec pořídit autokameru?

Sice můžete jezdit maximálně opatrně, ale i přesto mohou nastat situace, kdy si budete vyčítat, že jste nezainvestovali do videokamery do auta. Bohužel se těžko někomu nebo něčemu dává za vinu, pokud neexistují žádné přímé důkazy a pouze vaše čestné slovo nestačí.
 
S kvalitní kamerou do auta můžete s klidným svědomím dokázat svoji nevinu při dopravní nehodě a vyvarovat se tak zbytečným problémům. Kromě toho hravě zaznamenáte špatně značenou překážku, opilého chodce a veškeré dění na silnici, které vám zajistí případně vaši nevinu.
 

Jaké jsou základní parametry, které je třeba hlídat?

Před samotným výběrem videokamery do auta si musíte ujasnit, kolik peněz do ní chcete investovat a co od ní budete očekávat. Samozřejmě seženete kameru za pár stovek, ale také za několik tisíc. Abyste s nákupem byli spokojeni, zaměřte se tedy na konkrétní parametry, které by každá dobrá autokamera měla mít.
 
  • G-senzor – Snad každá autokamera by v sobě měla mít zabudovaný G-senzor, který vám zajistí uzamčení záznamu. Jedině s ním nepřijdete o důležité momenty, které vám zajistí vaši nevinu. Tento senzor dokáže při nárazu uzamknout právě nahrávaný záznam ve chvíli, kdy to nejste schopni udělat sami.
  • Rozlišení – Samozřejmě doporučujeme vybírat nejvyšší rozlišení. V současné době jsou na trhu nejlepší kamery do auta Full HD, které by měly zaručit i čitelný záznam dopravní značky. Pokud se budete rozhodovat například také mezi HD kamerou do auta, shlédněte před koupí nejdříve ukázková videa na internetu, kde jsou k vidění různé porovnávací testy autokamer do auta. V testech jasně uvidíte kvalitu záznamu a rozhodování bude pro vás o to snazší.
  • GPS – Díky GPS modulu si budete moc prohlédnout vaši ujetou trasu. Tutu funkci hlavně oceníte u pracovních vozů, které půjčujete svým zaměstnancům. Můžete je tak hlídat, aby auto nezneužívali i na jiné účely.
  • Cena – Důležitý faktor, který ovlivňuje kvalitu kamer. Samozřejmě neplatí pravidlo, že čím dražší tím lepší. Mnohdy se platí pouze za značku. Hledejte kamery, které jsou dobře hodnocené v poměru cena vs. výkon.
  • Baterie – Standardně pořídíte autokameru s nabíjením pomocí autozapalovače. Jedná se o velmi praktickou záležitost, neboť nemusíte neustále myslet na nabíjení. Kamery však mají také vnitřní baterii, kde je důležitá její kapacita. Zde už platí pravidlo – čím vyšší, tím lepší. Pokud se však rozhodnete mít jako kameru do auta GoPro, myslete na to, že dokáží natočit pouze cca hodinový záznam na interní baterii.
  • Rychlost záznamu – Pro plynulý pohyb obrazu stačí 15 snímků za vteřinu, avšak my doporučujeme alespoň 25 snímků za vteřinu.
  • Úhel záběru – Pokud budete chtít zaznamenat široký úhel včetně semaforů, značek a dění okolo, je dobré zvolit úhel záběru alespoň 150 °.

Nejlepší autokamera do auta z naší nabídky je XIAOMI YI, 

Kamera do auta fullHD

Ta je zároveň i tou nejprodávanější. U nás ji seženete za bezkonkurenční cenu 2039 Kč. Disponuje Full HD rozlišením a umožní tak i v případě nehody jednoduše přečíst SPZ. Tato videokamera do auta je určena pro ty z vás, kteří si chtějí pro všechny případy zaznamenat svoji cestu za dobrodružstvím.
 
V našem sortimentu však máme i jiné auto kamery, u kterých se můžete vždy spolehnout na výhodný nákup.

 

Střih a převod formátů videa

Pokud jste o kameře přemýšleli v širších souvislostech jistě Vás napadlo co s videem jak z něj udělat opravdu pěkné video ?

Jistě existuje profi program pro střih videa jménem Sony Vegas je k dispozici na mnoha českých stahovacích portálech ulož to atd...

S velmi dobrou českou podporou například zde:

https://www.youtube.com/channel/UCQ7V508m3DNk1_Fk9I2tVxg

 

Ale co když chcete něco oficiálního tedy freeware alternativu bez cracků atd. ?

Prostě jednoduché prográmky pro rychlý domací střih ?

Pokud Vám nevadí shareware (30 denní licence pak odinstalovat)

Tak doporučujeme:

http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/zpracovani_videa/cyberlink-powerdirector/

Pokud chcete úplně freeware tak buď ve windows vestavěný Movie maker (pokud jste si ho nějakou nehodou odinstalovali) tak zde je odkaz :

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows7/products/features/movie-maker

 

A zde máte úplně freeware alternativu jmenuje se free studio a nabízí spoustu vychytávek jako převod do snad všech myslitelných formátů nejenom při práci s videem, ale též při pozdějším nahráváním videa na server youtube:

https://www.dvdvideosoft.com/

 

 

 

 

Reference - proč máte tak nízké ceny ?

Mnoho zákazníků se možná diví našim nízkým cenám nicméně máme spoustu referencí,

nejsme žádní podvodníci jen jsme se do nového webu vrhli pohlavě.

Takže logo a pořádná fanpage na facebooku bude, až někdy příští týden, dočasný stav tedy omluvte.

Zde jsou naše komentáře (máme více komentářů a prodejů) než většina prodejců na heuréka.

http://aukro.cz/show_user.php?uid=23137124

 

Nebo zde:

http://sjcam.forumczech.com/t10p100-kde-koupit-v-cr

A nebo zde:

http://obchody.heureka.cz/isix-cz/recenze/

 

A držte nám palce ať náš rozjezd stojí za to !

Můžete nám je držet třeba na facebooku, kde se budou pořádat slevové akce a soutěže pro naše zákazníky.

 

 

Kontaktní informace / Kamenná Prodejna

Adresa provozovny:

http://goo.gl/maps/Lprll
JH-Computer, spol. s r.o.
Dářská 1440
Praha 9
19800 
Zastávka Za Horou / autem sjezd na Kyje
Přízemí velké čtyřpatrové budovy, vchod z boku od garáží

 http://goo.gl/maps/rW7AA

Pracovní doba: Pondělí - Pátek 8 - 20:00 hod.

Plataba je možná pouze v hotovosti !

 Rádi Vám vyjdeme s otvírací dobou vstříc, a to i o víkendech, stačí nám napsat.

 Reklamace (i objednávky) přijímáme po celou pracovní dobu.

 

Kontakt:

+420 603 887 045

obchod@isix.cz

 

 

mapka

Stránka 1 z 2 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.