ZHIYUN SMOOTH 4 BLACK Gimbal

Kód: SMOOTH4
3 169 Kč –20 %
ZHIYUN SMOOTH 4 BLACK  Gimbal
3 169 Kč –20 % 2 549 Kč 2 107 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
24.3.2021

Zhiyun Smooth 4 - stabilizátor pro chytré telefony o hmotnosti až 210g. Je vybavený ovládacím kolečkem pro ostření nebo zoom. Můžete vybrat z několika modů chování gimbalu: Následování panoramatické osy, uzamčená pozice, úplné sledování pohybu ve všech osách, nebo PhoneGo mod, který upravuje úrovně citlivosti ovládání za pochodu. Využívejte volně stažitelné aplikace ZY Play app -pro Android u iOS - dostanete s k funkcím ostření, zoom, časosběru a nastavení focení. Funkce Vertigo napodobuje perspektivně zkreslující efekt známý jako dolly/zoom nebo push-pull. Stabilizátor běží na jedno nabití až 12 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry a popis

Zhiyun Smooth 4 mění váš mobilní telefon na profesionální filmovou kameru a pomáhá vám vytvářet stabilní a jemné záběry pouze s telefonem. Konstrukce integrovaného ovládacího panelu může snížit potřebu dotyku obrazovky a pomáhá uživatelům řídit jak stabilizátor, tak mobilní kameru přímo tlačítky na ovladači. Tvořte své vlastní hollywoodské filmy pouze telefonem!

Funkce ostření a zoom

Profesionálnější a jemnější otočný ovladač je vestavěn Smooth 4 a přináší vám bezprecedentní  hladký provoz. Při fotografování můžete přiblížit nebo oddálit. Stisknutím tlačítka FN je otočný ovladač nakonfigurován do modu ostření, což vám pomůže dosáhnout vysoce přesných změn zaostření v reálném čase a vytvořit tak kreativní snímky.

Režim PhoneGo pro přechod okamžité scény

Stejně jako špičkový sportovní vůz, Smooth 4 může vstoupit do režimu PhoneGo a uvolnit potenciál motorů bleskem. Dokáže reagovat na každý delikátní pohyb bez prodlení, aniž by se musel starat o to, že promešká jakékoliv záběry. Navíc můžete vašem záběru dosáhnout úžasného přechodu mezi scénami bez efektů ve střižně. 

Časosběrný Expert

Smooth 4 podporuje všechny druhy pokročilých technik fotografování. Umožňuje realizovat funkce jako Timelapse, časosběr v pohybu a Motionlapse.

Freestyle časosběr

Při tolika časosběrných funkcích s volitelnými nastaveními: rozsahu záběrů (široký až těsný), úhly a zaostření, můžete přizpůsobit časově omezené záběry jedinečného charakteru, zachytit všechny pohyby a objekty včetně obrovských davů, tančících květů, pohybující se siluety nebo bílého mraku na oblozeh. Vytváříte jiný časový tok ve svém telefonu nebo zachycujete životy v retrospektivním světle, záleží jen na vaší představivosti.

Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse

Smooth 4 provádí hlubokou optimalizaci Timelapse a podporuje všechny druhy pokročilých technik fotografování. Může zachytit více detailů ze širší perspektivy, která se v běžném životě snadno přehlíží.

167853

Sledování objektů

Smooth 4 může vytvářet jemné záběry a také sledovat objekty včetně, ale bez omezení na lidské tváře, s mnohem vyšší přesností. Objekt, který chcete sledovat, si nakomponujte na obrazovce a stabilizátor udělá vše ostatní. Natáčení nebylo nikdy tak snadné, ale teď máme Smooth 4!

 

167854

Dvousměrné nabíjení s delší dobou provozu

Smooth 4 může běžet po dobu 10 hodin v kuse. (s přestávkami až 12h) Indikátor stavu baterie ukazuje, kolik energie je ponecháno. Stabilizátor dokáže nabíjet telefon přímo při fotografování. Můžete natáčet video po celý den, aniž byste se museli starat o baterii. Využívá hlavní nabíjecí port Typ-C tak, aby uživatelé mohli používat oba konce kabelu pro nabíjení. Stabilizátor lze nabíjet přenosným napájecím zdrojem a telefon může být nabíjen stabilizátorem přes USB port na ose sklonu. Obousměrné nabíjení se může stát současně, což zaručuje nejdelší provozní dobu.

Vždy výkonný a kompatibilní se všemi telefony

Výkon motoru Smooth 4 se značně zvýšil, takže je kompatibilní s telefony všech velikostí. Mezitím může být použit spolu s mnoha doplňky, jako je LED světlo a objektiv fotoaparátu. Smooth 4 je všestranný v různých prostředích, čímž uvolňuje potenciál kamery telefonu, kdekoli a kdykoliv.

167855

Méně je více

Smooth 4 je navržen s posuvným ovladačem na ovládacím panelu a spouštěcím tlačítkem na zadní straně pro snadné rozpoznání a přepínání mezi různými režimy stabilizace.

SPECIFIKACE  

Baterie
-> výstupní napětí: 5V
-> provozní teplota: od -10°C do 45°C
-> výdrž baterie: 12h
-> nabíjecí doba: 3h

Stabilizátor
-> úhel náklonu: 240°
-> úhel zdvihu: 240°
-> úhel otáčení: 360°
-> max. nosnost: 210g
-> min. nosnost: 75g

OBSAH BALENÍ  

1) Smooth 4 gimbál
2) USB kabel - type-C
3) TRM03 mini tripod
4) přepravní pouzdro

Doplňkové parametry

Kategorie: Monopody, stativy, Selfie sticks
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Důležité upozornění:

Nezapomeňte určitě ve vašem bankovnictví vybrat jako typ platby Okamžitá platba.
Jinak bude vaše platba automaticky odeslána jako obyčejná standardní platba a bude připsána na náš bankovní účet až následující pracovní den.
Prosím, vždy uvádějte variabilní symbol, zásadně tím urychlíte identifikaci platby a tím i expedici vaší zásilky.