Turbofire

Kód: 184
Novinka
Značka: Beachbody
ZdarmaZdarma
Turbofire
1 195 Kč 988 Kč bez DPH
Skladem do 3 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
22.1.2021

TurboFire je intenzivní 90 denní kardio program, který Vám pomůže být štíhlejší a cvičit více než jste si kdykoliv mysleli! 


Skladové zboží Vám můžeme doručit již

Detailní informace

Detailní popis produktu

Začít s první lekcí turbofire je jednoduché.

S exkluzivní zvukovou stopou a narozdíl od insanity nejste v tom sami, ale cvičíte se spoustou dalších lidí kteří Vás motivují !

Samotné turbofire je jeden z několika cvičebních plánů společnosti Beachbody. Turbofire, plán, který vám má pomoci zhubnout a vytvarovat postavu, je navržen tak, že byl firmou jež ho prodává nazván nejtvrdším tréninkem na DVD. Nejen že vám pomůže s hubnutím, ale také díky Insanity budete mít skvělou kondici a výdrž. Klasický intervalový trénink spočívá v tom, že chvilinku (například 30 sekund) cvičíte naplno a následně delší dobu odpočíváte. (3-4 minuty) To vám zhubnout ale moc nepomůže. Turbofire je ale převrácený intervalový trénink, takže budete 3-4 minuty cvičit naplno a pak si jen 30 sekund oddechnete a už budete naplno cvičit znovu. To je to, co vám pomůže udělat tu velkou změnu na vašem těle.
1) Pomohlo to ostatním, pomůže to i vám!

 

Tímto plánem si prošlo již mnoho lidí. Zvláště v zahraničí. A jim Insanity velice pomohlo. Díky tomuto cvičení se jim konečně podařilo zhubnout a dostat se do tvarů do jakých chtěli, ale mnohdy i do takových o jakých se jim ani nesnilo. Myslíte, že budete mít takovou smůlu, že zrovna na vás to fungovat nebude? Blbost! Insanity změní každého. Někoho více, někoho méně, ale skutečně změní každého, i vás...

 

2) Nic nemusíte vymýšlet, vše je stanoveno!

Nechcete se obtěžovat se sestavováním svého cvičebního plánu, nebo vás nebaví vymýšlet různé techniky a cviky, jak se správně po cvičení protáhnout? Pak volte Insanity. Před samotným cvičením je nejdříve "zahřátí", potom "protažení". Cvičení začně až když jste plně připraveni cvičit. A na závěr se také dočkáte "protažení", které zajistí aby jste stále prohlubovali svou flexibilitu. I když protahování není moc dlouhé, bohatě stihnete protáhnout všechny důležité partie, tak aby vaše tělo mohlo být plně spokojeno.

 

3) Plán sestavil profesionál!

 

Nač zkoušet něco neověřeného, když tady máte plán, který sestavil profesionál.

Dys-Turbo-Fire_1

 

 

Baleni obsahuje:

 10 DVD

Fitness pruvodce

Fitness plan

 Theraband

 

Doplňkové parametry

Kategorie: insanity
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Důležité upozornění:

Nezapomeňte určitě ve vašem bankovnictví vybrat jako typ platby Okamžitá platba.
Jinak bude vaše platba automaticky odeslána jako obyčejná standardní platba a bude připsána na náš bankovní účet až následující pracovní den.
Prosím, vždy uvádějte variabilní symbol, zásadně tím urychlíte identifikaci platby a tím i expedici vaší zásilky.