gitup tipy + návody pro Git1

Jak spárovat Gitup s dálkovým ovládáním ?
10-single-default

 S dálkovým ovladačem na zápěstí je velmi jednoduché a uživatelsky přívětivé kameru ovládat, pokud máte například kameru na helmě nebo ji někde umístěnu tak stačí zmáčknout tlačítko na ovladačí, a již nahráváte.  

Dálkový ovladač obsahuje: Video tlačítko, Foto tlačítko (pro snímání fotek),Wi-fi tlačítko, a vypínací a zapínací tlačítko.

Porovnání výdrže baterie - GIT1 vs SJ4000 / SJ4000 wifi

12-single-default

Udělali jsme pro Vás test výdrže baterii mezi Sjcamem a Gitupem

Použili jsme originální SJCAM SJ4000 s originální novou baterii, jako konkurenta jsme vybrali nový GITUP GIT1 a originální novou baterii, obojí přes noc nabité.
Níže naleznete výsledky tesu.

Popravdě, výsledky víme již od soboty, ale nevěřili jsme, že je rozdíl je opravdu tak obrovský pro skoro stejně velkou baterii. Proto jsme test pro jistotu opakovali znovu a výsledky zprůměrovali, ale výsledkem je stále extrémní rozdíl výdrží !  

           
  SJCAM SJ4000/sj 4000 wifi GITUP GIT1
výdrž při natáčení se zaplou obrazovkou 1080P 68 min 112 min
výdrž při natáčení s vyplou obrazovkou 1080P 79 min 121 min
Kamera GitUp Git1 nabízí vše potřebné pro použití v autě!

gitup autokameraFunkce jako automatické zapnutí, detekce pohybu, G-Senzor, nahrávání ve smyčce vždy při naplnění karty, natáčení při napáení kamery a jiné funkce, které původně pochází z autokamer, umožňují z Vaší akční kamery snadno vytvořit „černou skříňku“. A kamery značky GitUp nejsou vyjímkou. 

 

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Když koukáte na náš web, krmíme Váš prohlížeč sušenkami.- co to je cookie ?.