70mai Smart Dash Cam Pro GPS modul

Kód: 70GPS
499 Kč
Objednáno
Můžeme doručit do:
4.11.2021

GPS modul pro kameru Xiaomi 70mai Dash Cam Pro  přidá mnoho dalších vlastností, např. GPS souřadnice a aktuální rychlost v záznamu nebo asistenční systém ADAS a LDWS pro zvýšení bezpečnosti provozu

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPS modul pro 70mai Dash Cam

GPS modul na kameru jednoduše nacvaknete místo původní záslepky, která kameru drží na skle. Vlastnosti, které GPS modul přidává:

  • aktuální rychlost vozidla a GPS souřadnice přímo ve videozáznamu, což určitě přijde vhod jako důkazní materiál při jakékoliv dopravní situaci
  • asistenční systém ADAS, který vás upozorní, že nedodržujete dostatečně bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi + upozorní vás, pokud se vozidlo před vámi pohnulo a vy nikoliv
  • systém LDWS, který vás upozorní při vybočení z jízdního pruhu

 

gpsmodul

Pomocník pro nepozorné

Řídit v dnešním provozu není nic jednoduchého. Všichni řidiči se musí potýkat s nepozorností, stresem i agresivitou ostatních účastníků provozu.

Kamerka Xiaomi 70mai Dash Cam ve spolupráci s GPS modulem samozřejmě není všespásná, ale řadě z vás může pomoci s pohybem po našich silnicích.

Pokud se například v kolonách zaposloucháte do rádia, nebo zakoukáte do Instagramu, kamerka vás upozorní, že je čas se rozjet, protože vozidlo před vámi už se pohybuje.

Nedodržování bezpečné vzdálenosti považujeme též za velmi častý nešvar, při kterém zbytečně vznikají nehody. Tato kamera Vám pomůže určit, jak daleko máte jet od vozidla před vámi, abyste měli stále dostatek času na případnou reakci na nenadálou situaci.

 

modulgps

BALENÍ

- 1x GPS modul pro Xiaomi 70mai Dash Cam

Záruka: 24 měsíců

Kompatibilita: 70mai Dash Cam Pro, 70mai Dash Cam Lite

Doplňkové parametry

Kategorie: Xiaomi™
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Důležité upozornění:

Nezapomeňte určitě ve vašem bankovnictví vybrat jako typ platby Okamžitá platba.
Jinak bude vaše platba automaticky odeslána jako obyčejná standardní platba a bude připsána na náš bankovní účet až následující pracovní den.
Prosím, vždy uvádějte variabilní symbol, zásadně tím urychlíte identifikaci platby a tím i expedici vaší zásilky.