MI BAND 3 čeština přes Android

Xiaomi Mi Band 3 Čeština - Android

S tímto návodem nahrajete do náramku české texty. Řešení je momentálně vhodné pouze pro telefony se systémem Android, doporučujeme používat aplikaci Mifit z odkazu níže. Tato aplikace má přeloženo i počasí.

Pro nahrání budete potřebovat:

Nejprve nainstalujte aplikaci Mi Fit z odkazu výše s podporou cz znaků a spárujte s ní váš Mi Band 3. Pokud je náramek spárován a funguje správně s původním firmwarem, můžete pokračovat.

Nejprve je nutné náramek „zpřístupnit“ dalším aplikacím. Toho dosáhnete zapnutím „zjistitelného režimu“ v aplikaci Mi Fit.

mi fit zjistitelný režim mi fit zjistitelný režim mi fit zjistitelný režim

 

Nyní stáhněte aplikaci GadgetBridge. Po instalaci a spuštění vás aplikace požádá o několik oprávnění. Pro správnou funkčnost všechna povolte.

Po otevření stiskněte modré kolečko se znaménkem + a aplikace zahájí hledání náramku. Během hledání požádá aplikace o přístup k poloze – ten povolte. Hledání může zabrat několik minut. Pokud se nepovede, vypněte aplikaci a zkuste náramek vyhledat znovu. Pokud se i tak nepovede, vypněte Bluetooth a následně povolte aplikaci, aby ho spustila sama.

Jakmile se váš náramek objeví, klikněte na něj a poté hned klikněte na šipku zpět.

gadget bridge gadget bridge gadget bridge

 

Pokud po spuštění aplikace GadgetBridge uvidíte ikonu s textem „Mi Band 3 – nepřipojeno“, kliknutím na ikonu zahájíte párování. Pokud se spárování nepovede, podržte zobrazenou ikonu a Mi Band 3 odeberte. Znovu jej vyhledejte podle kroků výše.

gadget bridge

 

Po kliknutí „zpět“ se spustí párování, během kterého budete požádáni o poklepání na náramek. Tím párování potvrdíte a dokončíte. Po úspěšném spárování uvidíte váš náramek vypsán v hlavním menu aplikace.

gadget bridge

 

Nyní jste připraveni pro instalaci zdrojů a firmwaru. Stáhněte si tedy do mobilu zdroje a firmware z našich stránek. Nejdříve klikněte na zdroje a Vyberte GadgetBridge. Pokud se vás správce souborů nezeptá, vyzkoušejte jiný. Nám fungoval Total Commander.

total-commander

 

Aplikace se vás zeptá, jestli skutečně chcete zdroje (v druhém kroku firmware) instalovat. Pokud jste si to tedy nerozmysleli, klikněte na modré tlačítko INSTALOVAT a vyčkejte, než se instalace dokončí. Nyní postup pro nahání zdrojů opakujte i pro firmware.

mi band 3 firmware

 

Gratulujeme, právě jste si do svého Xiaomi Mi Band 3 nahráli češtinu! Pokud nemáte Android, přečtěte si návod na instalaci češtiny přes IOS zařízení.

 

Důležité upozornění:

Nezapomeňte určitě ve vašem bankovnictví vybrat jako typ platby Okamžitá platba.
Jinak bude vaše platba automaticky odeslána jako obyčejná standardní platba a bude připsána na náš bankovní účet až následující pracovní den.
Prosím, vždy uvádějte variabilní symbol, zásadně tím urychlíte identifikaci platby a tím i expedici vaší zásilky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení