MI BAND 3 čeština přes Android

Xiaomi Mi Band 3 Čeština - Android

S tímto návodem nahrajete do náramku české texty. Řešení je momentálně vhodné pouze pro telefony se systémem Android, doporučujeme používat aplikaci Mifit z odkazu níže. Tato aplikace má přeloženo i počasí.

Pro nahrání budete potřebovat:

Nejprve nainstalujte aplikaci Mi Fit z odkazu výše s podporou cz znaků a spárujte s ní váš Mi Band 3. Pokud je náramek spárován a funguje správně s původním firmwarem, můžete pokračovat.

Nejprve je nutné náramek „zpřístupnit“ dalším aplikacím. Toho dosáhnete zapnutím „zjistitelného režimu“ v aplikaci Mi Fit.

mi fit zjistitelný režim mi fit zjistitelný režim mi fit zjistitelný režim

 

Nyní stáhněte aplikaci GadgetBridge. Po instalaci a spuštění vás aplikace požádá o několik oprávnění. Pro správnou funkčnost všechna povolte.

Po otevření stiskněte modré kolečko se znaménkem + a aplikace zahájí hledání náramku. Během hledání požádá aplikace o přístup k poloze – ten povolte. Hledání může zabrat několik minut. Pokud se nepovede, vypněte aplikaci a zkuste náramek vyhledat znovu. Pokud se i tak nepovede, vypněte Bluetooth a následně povolte aplikaci, aby ho spustila sama.

Jakmile se váš náramek objeví, klikněte na něj a poté hned klikněte na šipku zpět.

gadget bridge gadget bridge gadget bridge

 

Pokud po spuštění aplikace GadgetBridge uvidíte ikonu s textem „Mi Band 3 – nepřipojeno“, kliknutím na ikonu zahájíte párování. Pokud se spárování nepovede, podržte zobrazenou ikonu a Mi Band 3 odeberte. Znovu jej vyhledejte podle kroků výše.

gadget bridge

 

Po kliknutí „zpět“ se spustí párování, během kterého budete požádáni o poklepání na náramek. Tím párování potvrdíte a dokončíte. Po úspěšném spárování uvidíte váš náramek vypsán v hlavním menu aplikace.

gadget bridge

 

Nyní jste připraveni pro instalaci zdrojů a firmwaru. Stáhněte si tedy do mobilu zdroje a firmware z našich stránek. Nejdříve klikněte na zdroje a Vyberte GadgetBridge. Pokud se vás správce souborů nezeptá, vyzkoušejte jiný. Nám fungoval Total Commander.

total-commander

 

Aplikace se vás zeptá, jestli skutečně chcete zdroje (v druhém kroku firmware) instalovat. Pokud jste si to tedy nerozmysleli, klikněte na modré tlačítko INSTALOVAT a vyčkejte, než se instalace dokončí. Nyní postup pro nahání zdrojů opakujte i pro firmware.

mi band 3 firmware

 

Gratulujeme, právě jste si do svého Xiaomi Mi Band 3 nahráli češtinu! Pokud nemáte Android, přečtěte si návod na instalaci češtiny přes IOS zařízení.

 

Důležité upozornění:

Nezapomeňte určitě ve vašem bankovnictví vybrat jako typ platby Okamžitá platba.
Jinak bude vaše platba automaticky odeslána jako obyčejná standardní platba a bude připsána na náš bankovní účet až následující pracovní den.
Prosím, vždy uvádějte variabilní symbol, zásadně tím urychlíte identifikaci platby a tím i expedici vaší zásilky.