Shaun T's FOCUS T25 GAMMA Phase DVD Workout

Kód: 1407
Novinka
Značka: Beachbody
1 145 Kč 946 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odběru (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Skladové zboží Vám můžeme doručit již

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez názvu


Co od T25 gamma tedy vlastně čekat?


Jedná se o cvičení doma, jedno z nejefektivnějších vůbec a co přináší výsledky. Cvičební program je navržen tak, abyste jej zvládli odcvičit 5x do týdne. K dispozici jsou dva cvičební kalendáře (alfa & beta cykly), které vám pomohou správně nakombinovat celkem 11 tréninkových (necelých) půlhodinek. Jediným cvičebním náčiním je zde rezistenční kabel, který lze popřípadě nahradit třeba činkami.


Založil, nebo chcete-li vymyslel, ho Shaun Thompson, který si ve všech cvičebních videích říká Shaun T. Shaun je americký fitness trenér, který je známý svými cvičebními plány, protože dokázali změnit život mnoha lidem. Shaun se narodil 2.května 1978. Nyní je 180 centimetrů vysoký a váží 79kg. (ideální postva pro muže, nemyslíte?

Konec dlouhým workoutům, které nás mnohé odrazují proto, že na ně nemáme čas. Nebo zkrátka nechceme věnovat hodinu denně vysilujícímu cvičení. A proto Shaun T přišel s tím, co už je dávno známo. 30 minutový vysoce intenzivní trénink je stejně tak účinný, ne-li efektivnější, než hodinu dlouhé workouty. Existuje však jedna podmínka! Musíte do oné půlhodiny ze sebe vydat naprosté maximum. Nejlépe bez přestávky...

1) Pomohlo to ostatním, pomůže to i vám!

Tímto plánem si prošlo již mnoho lidí. Zvláště v zahraničí. A jim T25 velice pomohlo. Díky tomuto cvičení se jim konečně podařilo zhubnout a dostat se do tvarů do jakých chtěli, ale mnohdy i do takových o jakých se jim ani nesnilo. Myslíte, že budete mít takovou smůlu, že zrovna na vás to fungovat nebude? Blbost! T25 změní každého. Někoho více, někoho méně, ale skutečně změní každého, i vás...

2) Nic nemusíte vymýšlet, vše je stanoveno!
Nechcete se obtěžovat se sestavováním svého cvičebního plánu, nebo vás nebaví vymýšlet různé techniky a cviky, jak se správně po cvičení protáhnout? Pak volte T25. Před samotným cvičením je nejdříve "zahřátí", potom "protažení". Cvičení začně až když jste plně připraveni cvičit. A na závěr se také dočkáte "protažení", které zajistí aby jste stále prohlubovali svou flexibilitu. I když protahování není moc dlouhé, bohatě stihnete protáhnout všechny důležité partie, tak aby vaše tělo mohlo být plně spokojeno.

3) Plán sestavil profesionál!

Nač zkoušet něco neověřeného, když tady máte plán, který sestavil profesionál.

Doplňkové parametry

Kategorie: T25
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Důležité upozornění:

Nezapomeňte určitě ve vašem bankovnictví vybrat jako typ platby Okamžitá platba.
Jinak bude vaše platba automaticky odeslána jako obyčejná standardní platba a bude připsána na náš bankovní účet až následující pracovní den.
Prosím, vždy uvádějte variabilní symbol, zásadně tím urychlíte identifikaci platby a tím i expedici vaší zásilky.