S kamerou i pod vodu

Jedete-li na svou vysněnou a zaslouženou letní dovolenou, nezapomeňte si s sebou vzít také svou outdoorovou kameru. Outdoorové akční kamery nabízejí mnoho způsobů využití – můžete natáčet na zemi, ve vzduchu i ve vodě. Můžete ji držet jednoduše v ruce, na držáku, můžete ji připevnit na kole, nebo dokonce mít ji na potápěčských brýlích.

Abyste si užili tu pravou zábavu, popřemýštejte nad pořízením nějakých doplňků. Dnes se soustředíme na doplňky pro kamerování pod vodou. Chystáte se v létě k moři? Nebo jdete jen do bazénu natáčet, jak si vede vaše ratolest ve vodě? Zpozorněte a čtěte dál.

Kvalitní příslušenství pro kamerování ve vodě

Máte akční kameru, ale bez příslušenství? No, používat ji můžete, ale je to jako sportovní vůz v základní výbavě – moc si neužijete. Akční kamery mají opravdu velký potenciál, který vynikne ještě více, pokud pro podvodní kamerování využijete některý z následujících doplňků pro kamerování ve vodě

Podvodní obal


Outdorové kamery patří do hlavně do akce, proto je kvalitní a odolné podvodní pouzdro nezbytností. Podvodní obal je speciální příslušenství pro pořizování záběrů napůl pod vodou a napůl nad vodou. Můžete tak zachytit, jak ve vodě řádí vaše děti či přátelé. Budou to neopakovatelné záběry a při jejich promítání se budou všichni výborně bavit.

Samozřejmě, že je možné natáčet i přímo pod vodou. Tam ale dbejte na to, abyste nepřesáhli doporučenou bezpečnou hloubku. Na našem eshopu najdete třeba kryt TELESIN DOME PORT PRO XIAOMI YI 4K 2 s možností natáčet v hloubce až 30 metrů.

Obal pro kamerování pod vodou

Potápěčské brýle s úchytem pro akční kameru

Potápěčské brýle s úchytem pro podvodní kameru jsou skvělým způsobem, jak natáčet pod vodou. Bývají vhodné pro většinu modelů akčních kamer. Jsou ideální pro záznamy profesionálních výprav do hlubin – záběry z perspektivy potápěče. Toto řešení ale ocení i amatérští potápěči pro zachycení jedinečných zážitků z dovolených u moře.

Potápěčské brýle se hodí pro všechny dospělé i děti, jejich utěsnění zajišťuje vodotěsnost díky pružné a měkké silikonové těsnící gumě. Manipulace s potápěčskými brýlemi je více než snadná a zvládne ji i dítě. S jejich pomocí budete mít památku na celý život.

Pořiďte si třeba potápěčské brýle pro gopro, sjcam, gitup, xiaomi s úchytem na akční kameru dive mask.

Potápěčské brýle s úchytem pro kameru

Plovák

Chcete zajisti, aby se vaše kamera neutopila? Pak si pořiďte plovoucí tyč, ke které kameru prostě připevníte a je to. Díky plováku můžete zachycovat své zážitky bez jakýchkoli problémů. Plovák je vyrobený z pevného a kvalitního plastu zářivé barvy, aby se neztratil a byl vždy v dohledu.

V našem eshopu nabízíme dokonce plovoucí prodlužovací tyč s klipem pro dálkové ovládání. Velmi kvalitní, a hlavně plovoucí tyč se stavitelnou délkou v rozmezí 37-62cm. Do klipu jde umístit ovladač na Gopro a s trochou trpělivosti i velmi pevně upevnit dálkové ovládání pro Gitup. Příslušenství je pro uchycení plně kompatibilní se všemi sportovními kamerami se standardním úchytem.

Plovoucí prodlužovací tyč

Důležité upozornění:

Nezapomeňte určitě ve vašem bankovnictví vybrat jako typ platby Okamžitá platba.
Jinak bude vaše platba automaticky odeslána jako obyčejná standardní platba a bude připsána na náš bankovní účet až následující pracovní den.
Prosím, vždy uvádějte variabilní symbol, zásadně tím urychlíte identifikaci platby a tím i expedici vaší zásilky.