Viofo VS1 Mini 2K Nejmenší VIOFO autokamera

Kód: 6292535
2 949 Kč 2 437 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odběru (6 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

VIOFO VS1 je odpovědí na potřeby těch, kteří touží po co nejvíce bezstarostném nerušivém provozu své autokamery, bez nutnosti jakkoliv kameru nastavovat během jízdy. Její kompaktní formát bez rušivého displeje umožňuje kameru schovat za zpětné zrcátko, zároveň je ale vybavena mnoha funkcemi svých větších sourozenců jako: automatickou detekcí a predikcí událostí, nonstop záznamem 24/7 a  nočním viděním 2.0 díky vestavěnému snímači Sony STARVIS 2.

  • Rozlišení až 2K+ (2560x1600)/30fps
  • Širokoúhlý záběr 140°, nahrává vše co se děje kolem auta
  • Wifi připojení pro spárování v vaším telefonem
  • Podpora záznamu ve smyčce, přepisuje nejstarší záznamy novými, abyste nemuseli měnit paměťovou kartu v kameře
  • Podpora, až 512GB MicroSD karet
  • Vestavěná funkce detekce pohybu a G-sensor
  • Parkovací režim
  • Bluetooth technologie pro budoucí rozšíření - připojení bezdrátového tlačítka pro ovládání
  • Automatické spuštění

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Elegantní a zároveň nenápadný design

Autokamera VIOFO VS1 má minimalistický a elegantní design o rozměrech 77mm výška, 33mm šířka, 30mm hloubka, který dokonale splývá s interiérem vozidla, takže je méně nápadná jak pro cestující, tak pro potenciální zloděje. Tento nenápadný vzhled pomáhá zachovat estetiku interiéru vozidla. Rozlučte se s objemnými přístroji, které narušují zážitek z jízdy - kamera VS1 se elegantně schová za zpětné zrcátko a zároveň hlídá maximální bezpečnost na silnici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Nahrávání videí v rozlišení 2K 1440P

VIOFO VS1 vybavena nejnovějším obrazovým senzorem Sony STARVIS 2 IMX675 poskytuje jasnější a detailnější záznam ve výjimečné čistotě obrazu 2K 1440P bez ohledu na den či noc. Jasnost obrazu může být vždy rozhodující pro identifikaci registračních značek, dopravních značek nebo jiných důležitých detailů v zaznamenaném videu. V případě nehody nebo incidentu poslouží záznam s vysokým rozlišením jako spolehlivější důkaz. Může poskytnout jasnější podrobnosti o události, což může pomoci při pojistných událostech nebo soudních řízeních.

 

Inteligentní hlasové ovládání

Hlasové ovládání nabízí hands-free interakci s autokamerou a umožňuje řidičům snadno ovládat kameru VS1 pomocí hlasových příkazů, zatímco se plně soustředí na jízdu, a tím zvyšuje celkovou bezpečnost. VS1 podporuje následující hlasové příkazy,

-Fotografování

-Spuštění videa

-Zamknout video

-Zapnutí zvuku

-Vypnout zvuk

-Zapnutí Wi-Fi

-Vypnutí Wi-Fi

 

Duální USB nabíječka do auta

VS1 má součástí balení duální USB nabíječku do auta, takže uživatelé nemusí volit mezi napájením autokamery nebo nabíjením telefonu z autozapalovače

 

Otočný držák

Držák autokamery je snadno otočný, a nabízí tak maximální flexibilitu při instalaci autokamery, díky které se přizpůsobí různým modelům vozidel (perfektně sedí na svislém čelním skle), a dokonce splní i požadavek jako vlogovací autokamera, pokud uživatelé otočí objektiv do kabiny nebo autokameru jednoduše nainstalují na zadní okno.

 

Součást balení:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Důležité upozornění:

Nezapomeňte určitě ve vašem bankovnictví vybrat jako typ platby Okamžitá platba.
Jinak bude vaše platba automaticky odeslána jako obyčejná standardní platba a bude připsána na náš bankovní účet až následující pracovní den.
Prosím, vždy uvádějte variabilní symbol, zásadně tím urychlíte identifikaci platby a tím i expedici vaší zásilky.