Akce Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

INSANITY: THE ASYLUM® Volume 1 + 2

Neohodnoceno
 

Asylum volume 1 + 2 kombinuje dvd ze setu volume 1 a volume 2 a navíc dostanete žebřík pro trénink kondice a vysokorychlostní profesionální švihadlo.


Skladové zboží Vám můžeme doručit již
Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do
16.7.2018
1 950 Kč
1 612 Kč bez DPH
Kód produktu 188
Výrobce Beachbody
Kategorie insanity the asylum
Záruka 2 roky
 

Insanity asylum vol. 1 + 2 - všechny cviky ze setu insanity ! 

jedná se o anglickou variantu

 

Co od Insanity tedy vlastně čekat? 

 
Jedná se o cvičení doma, jedno z nejefektivnějších vůbec a co přináší výsledky. Cvičí se 6-7 dní v týdnu po 90 dní. Cvičení sestává převážně s vlastním tělem a vlastní vahou. Cvičí se podle DVD videí, takže stačí pustit Play a pak už to jde samo. Po těch 90 dní tak 1h-1,5h denně. Tento program je extrémní a proto taky přináší extrémní výsledky.

 

ano jedná se o variantu, která lze spustit na evropských dvd přehrávačích !

 

 

Insanity je vynikající cvičební plán, který vám zaručeně pomůže zhubnout a vylepšit postavu.

 

Založil, nebo chcete-li vymyslel, ho Shaun Thompson, který si ve všech cvičebních videích říká Shaun T. Shaun je americký fitness trenér, který je známý svými cvičebními plány, protože dokázali změnit život mnoha lidem. Shaun se narodil 2.května 1978. Nyní je 180 centimetrů vysoký a váží 79kg. (ideální postva pro muže, nemyslíte?)

 

Samotné Insanity je jeden z několika cvičebních plánů společnosti Beachbody. Insanity, plán, který vám má pomoci zhubnout a vytvarovat postavu, je navržen tak, že byl firmou jež ho prodává nazván nejtvrdším tréninkem na DVD. Nejen že vám pomůže s hubnutím, ale také díky Insanity budete mít skvělou kondici a výdrž. Klasický intervalový trénink spočívá v tom, že chvilinku (například 30 sekund) cvičíte naplno a následně delší dobu odpočíváte. (3-4 minuty) To vám zhubnout ale moc nepomůže. Isanity je ale převrácený intervalový trénink, takže budete 3-4 minuty cvičit naplno a pak si jen 30 sekund oddechnete a už budete naplno cvičit znovu. To je to, co vám pomůže udělat tu velkou změnu na vašem těle.

 

Jaký je program? 

Insanity je výhodné hned z několika důvodů. Tady je zmíněno jen pár těch, které by mohly být důležité a mohly by někoho ovlivnit.

 

1) Pomohlo to ostatním, pomůže to i vám!

 

Tímto plánem si prošlo již mnoho lidí. Zvláště v zahraničí. A jim Insanity velice pomohlo. Díky tomuto cvičení se jim konečně podařilo zhubnout a dostat se do tvarů do jakých chtěli, ale mnohdy i do takových o jakých se jim ani nesnilo. Myslíte, že budete mít takovou smůlu, že zrovna na vás to fungovat nebude? Blbost! Insanity změní každého. Někoho více, někoho méně, ale skutečně změní každého, i vás...

 

2) Nic nemusíte vymýšlet, vše je stanoveno!

Nechcete se obtěžovat se sestavováním svého cvičebního plánu, nebo vás nebaví vymýšlet různé techniky a cviky, jak se správně po cvičení protáhnout? Pak volte Insanity. Před samotným cvičením je nejdříve "zahřátí", potom "protažení". Cvičení začně až když jste plně připraveni cvičit. A na závěr se také dočkáte "protažení", které zajistí aby jste stále prohlubovali svou flexibilitu. I když protahování není moc dlouhé, bohatě stihnete protáhnout všechny důležité partie, tak aby vaše tělo mohlo být plně spokojeno.

 

3) Plán sestavil profesionál!

 

Nač zkoušet něco neověřeného, když tady máte plán, který sestavil profesionál.

Hmotnost 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie a zpracování osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.