Xiaomi Mi LED Desk Lamp (15983) Cz zástrčka do zásuvky

Kód: LEDLAMP
Novinka Tip
Značka: Xiaomi™
999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odběru (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.10.2020

LED lampa, stolní, 4 režimy svícení, rozsah teploty barev 2700K-6500K, tok 3300 lumenů, příkon 6W, životnost 25 000 h, Wi-Fi, kompatibilita s iOS 7.0 nebo Android 4.0 a novějšími.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrá stolní lampa se 4 režimy svícení

 

Čisté světlo bez blikání

Mi LED Desk Lamp má RC filtr a čip pro stmívání světla, který vytváří poměrně plochý stejnosměrný signál. Tím zajišťuje konstantní proud pro diody, takže blikání je výrazně sníženo. Dokonce i v případech, kdy k mírnému blikání dochází, je dopad na únavu očí výrazně snížen, díky čemuž se snižuje i riziko krátkozrakosti.

 

4 různé režimy svícení

Díky rozsáhlému výzkumu jsme speciálně vyladili 4 různé režimy osvětlení, aby vyhovovaly různým potřebám našich uživatelů.

  • Režim soustředění – uživatelé si mohou vymezit období pro soustředění nebo odpočinek přepnutím světelných režimů. Režim soustředění využívá techniku pomodoro, která pomáhá uživatelům být produktivnější a chrání oči.
  • Režim čtení – Mi LED Desk Lamp inteligentně nastavuje teplotu barev na neutrální odstín (4000 K) a jas na 100 %. Takže i po dlouhém čtení nebudete pociťovat únavu očí.
  • Režim k počítači – chrání oči a zajišťuje, aby byl rozsah teplot barev udržován na 2700 K, což snižuje podíl modrého světla, které vstupuje do lidského oka.
  • Dětský režim – navrhli jsme teplotu barev tak, aby nepřesáhla 4000 K, a lampa tak účinně chrání dětské oči před možným optickým poškozením. Jako doplněk mnoha již zavedených bezpečnostních norem.

 

Jednoduché intuitivní ovládání

Snadno zapněte i vypněte a nastavte teplotu barev a jas pomocí knoflíku.

 

Přirozené světlo bez blikání

Mi LED Desk Lamp má patentovaný optický design, který kombinuje mnoho odrazů a lomů světla, čímž vytváří světlo, které se blíží přirozenému osvětlení.

 

Panty jsou konstruovány přesně a odolně

Pant je zkonstruován celý z kovu. Dokonce i po 10 000násobném otevření a zavření se fungování zhorší o pouhých 17 % a lampa dál normálně slouží.

 

Odolává teplu i času

Lampa je navržena tak, aby lépe odváděla teplo, zajistila stejnoměrný jas a měla dlouhou životnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lampy LED stolní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: